O marce

Hej, mam na imię Sandra, jest mi bardzo miło, że odwiedziłeś mój kwiatkowy świat. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie, a wiosna dzięki ramkom od Blossom Frame będzie gościła w Twoim domu każdego dnia. Prywatnie jestem mamą Stasia i Hani i żoną Huberta, który odpowiada za stronę techniczną w tworzeniu ramek złotych. Bo ramki złote wykonujemy w 100% ręcznie, od samodzielnego suszenia kwiatów do stworzenia całej ramki, dzięki temu każdy egzemplarz jest jedyny i wyjątkowy.

Markę Blossom Frame tworzymy od czerwca 2020, a ramki powstają na krakowskim Płaszowie. Jako pierwsza pracownia w Polsce w 2020 roku wprowadziliśmy opcję suszenia i oprawienia bukietów ślubnych! Teraz Panie Młode mogą cieszyć się swoimi ślubnymi kwiatami nie tylko w dniu ślubu, ani kilka dni po, ale już na zawsze, uważamy, że to naprawdę niezwykłe. Ramka z bukietem ślubnym to wyjątkowa i sentymentalna pamiątka, która być może przekazywana będzie z pokolenia na pokolenie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno ramki złote, które wykonujemy ręcznie, jak i ramki drewniane – sosnowe i dębowe. Wybierzesz dowolną kompozycję od miksu kwiatków, literki z kwiatów, kwiatków ułożonych w formie bukietu.

Na prezent zamówisz również metryczkę dziecięcą, pamiątkę komunii/chrztu czy ślubu. Umieścimy dowolny napis zarówno na ramkach złotych (w formie graweru lub naklejki), jak i w ramkach drewnianych. Także jak widzisz możliwości personalizacji są szerokie. Możesz także sam zdecydować o kolorystyce kwiatów, czy rozmiarze ramki, rodzaju drewna i koloru przy ramkach drewnianych, przy zamówieniu określasz wytyczne, ja w ciągu 3 dni wracam do Ciebie z przykładową kompozycją do akceptacji.

Po akceptacji wykonujemy ramkę specjalnie na Twoje zamówienie. Jeśli nie masz na to czasu zajrzyj do naszych Gotowców, czyli ramek dostępnych do wysyłki od ręki. Każda ramka pakowana jest jak na prezent, chcemy, aby odpakowanie sprawiło jak największą radość. Jeśli kochasz kwiaty tak jak ja, ramka z suszonymi kwiatami to zdecydowanie produkt dla Ciebie. Będzie cieszyć Twoje oko każdego dnia zarówno wiosną, jak i przywołując wspomnienie ciepłych dni w zimowych miesiącach.

Zachęcam Cię również do zajrzenia na nasze social media Instagram: blossomframe, FB: Blossom Frame, tam każdego dnia staram się pokazywać kulisy tworzenia ramek, suszenia kwiatów, ale również szalone życie z dwójką maluchów. Będzie mi super miło jeśli dołączysz do kwiatkowego świata Blossom.

Ściskam Sandra!